Четвер, 23.05.2019, 17:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 17 » Виставка "Барви осені"
19:13
Виставка "Барви осені"

Виставка робіт з природних матеріалів

"БАРВИ ОСЕНІ"

14 листопада виставили свої поробки з подарунків осені вихованці старшої групи садочку. Діти та їх батьки виявили неабияку фантазію та кмітливість, готуючи поробки із природнього матеріалу до виставки, що експонувалась.

Осінь - особлива пора. Накопичена за літо енергія шукає позитивний вихід, а природа радує великою кількістю яскравих фарб. Ясні дні чергуються з монотонними дощами, а веселі прогулянки з тихими домашніми заняттями. Це найкращий час для виготовлення разом із дітьми виробів з натуральних матеріалів.

З настанням осені традиційно в нашому дитячому садку проводиться виставка виробів дитячої та сімейної творчості з природних матеріалів.

Діти, їх батьки з великим задоволенням представили свої роботи: різноманітні вироби, які вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю.

Подібні заходи сприяють об'єднанню зусиль дитячого саду і сім'ї у вихованні та розвитку дітей, створення умов для підвищення педагогічної культури батьків, розвитку дитячого та сімейного творчості!

 

Переглядів: 350 | Додав: Адмін | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0