Вівторок, 13.11.2018, 06:33
Вітаю Вас, Гість
Головна » Статті » Методична скарбничка

Проведення занять із використанням комп'ютера

1.Заняття за комп'ютером слід проводити з дотриманням вимог безпеки . Не можна одночасно використовувати один монітор для двох і більше дітей. Рекомендована безперервна тривалість роботи за комп'ютером на розвивальних ігрових заняттях для 5-річних дітей не має перевищувати 10 хв., для 6-річних — 15 хв.

2.Для дошкільників, які мають хронічні захворювання або часто хворіють (понад чотири рази на рік), тривалість занять за комп'ютером після перенесених захворювань протягом двох тижнів має бути скорочено: для 5-річних вихованців — до 7 хв., для 6-річних — до 10 хв. Ігрові заняття із застосуванням комп'ютера рекомендується проводити раз на день і не частіше трьох разів на тиждень у період найвищої працездатності дітей: у вівторок, середу та четвер.

3.Не можна для цих цілей використовувати час, відведений для сну, денних прогулянок та інших оздоровчих заходів. Комп'ютерним заняттям мають передувати спокійні ігри.

4.У середині заняття, а також після нього з дітьми слід проводити гімнастику для очей та фізкультурні хвилинки для зняття загальної втоми (Додатки 2—4). Навіть при невеликій тривалості, але регулярному проведенні гімнастика є ефективним засобом профілактики втоми й захворювань очей.

Категорія: Методична скарбничка | Додав: Адмін (22.06.2014)
Переглядів: 222 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0